Sąd Rejonowy w Kraśniku

Biuletyn Informacji Publicznej
Czcionka domyślna Czcionka średnia Czcionka duża Zmień kontrast
Wyszukiwarka treści


I Zespół Kuratorski


Kuratorzy sądowi realizują zadania o charakterze wychowawczo-resocjalizacyjnym, diagnostycznym, profilaktycznym i kontrolny, związane z wykonywaniem orzeczeń sądu.

Obszar właściwości: miasto Kraśnik oraz gminy: Annopol, Borzechów, Dzierzkowice, Gościeradów, Kraśnik, Niedrzwica Duża, Szastarka, Trzydnik Duży, Urzędów, Wilkołaz, Zakrzówek.

I Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej

do Wykonywania Orzeczeń w Sprawach

Karnych, Rodzinnych i Nieletnich

siedziba:

Sąd Rejonowy w Kraśniku

23-200 Kraśnik, ul. Lubelska 81

 

Sekretariat Zespołu

Agata Stec - pok. 37

tel./fax.: +48 81 8252001-03 wewn. 155

Barbara Dziadosz - pok. 10

tel. +48 81 8252001-03 wewn. 141

godziny przyjęć interesantów: 7.30 - 15.00

Kierownik Zespołu - Katarzyna Kliszczewska

dni dyżurów: poniedziałek, środa, piątek - pok. 68
tel.fax.: +48 81 8252001-03 wew. 313, godz. 8.30 - 15.00

 email: kuratorzy@krasnik.sr.gov.pl 

Kuratorzy zawodowi dla dorosłych:

Ryszard Hałabiś - dni dyżurów: poniedziałek, czwartek - pok. 68

tel. +48 81 8252001-03 wewn. 313, godz. 8.30 - 15.00, email: ryszard.halabis@krasnik.sr.gov.pl


Jacek Boroń - dni dyżurów: wtorek, czwartek - pok. 69
tel.: +48 81 8252001-03 wew. 317, godz. 8.30 - 15.00, email: jacek.boron@krasnik.sr.gov.pl

Agnieszka Kopacz - dni dyżurów: wtorek, czwartek - pok. 69
tel.: +48 81 8252001-03 wew. 315, godz. 8.30 - 15.00, email: agnieszka.kopacz@krasnik.sr.gov.pl

Katarzyna Kliszczewska - dni dyżurów: poniedziałek, środa, piątek - pok. 69
tel.: +48 81 8252001-03 wew. 313, godz. 8.30 - 15.00, email: katarzyna.kliszczewska@krasnik.sr.gov.pl

Renata Mital - dni dyżurów: poniedziałek, środa - pok. 69
tel.: +48 81 8252001-03 wew. 315, godz. 8.30 - 15.00, email: renata.mital@krasnik.sr.gov.pl

 

Katarzyna Paduch - dni dyżurów: wtorek, czwartek - pok. 70

tel. +48 81 8252001-03 wewn. 319, godz. 8.30 - 15.00, email: katarzyna.paduch@krasnik.sr.gov.pl

 

Marek Sienkiewicz - dni dyżurów: środa, piątek - pok.68

tel.: +48 81 8252001-03 wew. 313, godz. 8.30 - 15.00, email: marek.sienkiewicz@krasnik.sr.gov.pl

 

Joanna Werpachowska - Czuchryta - dni dyżurów: wtorek, piątek - pok. 70

tel.: +48 81 8252001-03 wewn. 319, godz. 8.30 - 15.00, email: joanna.werpachowska@krasnik.sr.gov.pl



Kuratorzy zawodowi rodzinni

Bogusław Baran - dni dyżurów: wtorek, piątek - pok. 12
tel.: +48 81 8252001-03 wew. 419, godz. 8.30 - 15.00, email: boguslaw.baran@krasnik.sr.gov.pl

Dorota Bogusławska - dni dyżurów: poniedziałek, środa - pok. 12
tel.: +48 81 8252001-03 wew. 419, godz. 8.30 - 15.00, email: dorota.boguslawska@krasnik.sr.gov.pl

Anna Pikula - dni dyżurów: poniedziałek, czwartek - pok. 13
tel.: +48 81 8252001-03 wew. 421, godz. 8.30 - 15.00, email: anna.pikula@krasnik.sr.gov.pl

 

Renata Sienkiewicz - dni dyżurów: środa, piątek - pok. 13
tel.: +48 81 8252001-03 wew. 421, godz. 8.30 - 15.00, email: renata.sienkiewicz@krasnik.sr.gov.pl


Krystyna Wezgraj - dni dyżurów: wtorek, czwartek - pok. 12
tel.: +48 81 8252001-03 wew. 419, godz. 8.30 - 15.00, email: krystyna.wezgraj@krasnik.sr.gov.pl


Dokument wpisał: Tomasz Baran
Dokument wytworzył: Beata Wilkos
Data wytworzenia informacji: 2008-12-21
Data udostępnienia informacji: 2008-12-21