Sąd Rejonowy w Kraśniku

Biuletyn Informacji Publicznej
Czcionka domyślna Czcionka średnia Czcionka duża Zmień kontrast
Wyszukiwarka treści


Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw


       Sąd Rejonowy w Kraśniku informuje, że w dniach 21-26 lutego 2011r. Ministerstwo Sprawiedliwości organizuje "Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw". Podczas tegorocznego Tygodnia Pomocy Ofiarom Przestępstw dyżury specjalistów będą odbywały się w utworzonych przez Ministerstwo Sprawiedliwości Ośrodkach Pomocy dla Osób Pokrzywdzonych Przestępstwem prowadzonych przez organizacje pozarządowe w ramach Sieci Pomocy Ofiarom Przestępstw. Dyżury te będą odbywały się od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 18 oraz w sobotę w godzinach od 10 do 13.

        Na terenie Apelacji Lubelskiej został utworzony Ośrodek Pomocy dla Osób Pokrzywdzonych Przestępstwem przy Katolickim Stowarzyszeniu Pomocy Osobom Potrzebującym "AGAPE" w Lublinie - 20-109 Lublin ul. Bernardyńska 5, tel./fax 81 53 43 887.

        Jednocześnie informuję, że w obchody "Tygodnia Pomocy Ofiarom Przestępstw" włączyły się Naczelna Rada Adwokacka, Krajowa Izba Radców Prawnych, Rzecznik Praw Obywatelskich, Rzecznik Praw Dziecka, Komenda Główna Policji, Prokuratura Generalna, Krajowa Rada Komornicza i Krajowa Rada Kuratorów.

 

                                 Prezes Sądu Rejonowego

                                 w/z Katarzyna Pszczoła

                                       wiceprezes


Dokument wpisał: Beata Wilkos
Dokument wytworzył: Beata Wilkos
Dokument zarchiwizował: Beata Wilkos
Data wytworzenia informacji: 2011-02-16
Data udostępnienia informacji: 2011-02-16
Data zarchiwizowania informacji: 2011-05-13